Atsiliepimai

Jau naudojotės DJ Serviso paslaugomis? Parašykite atsiliepimą, kad kiti galėtų iš Jūsų sužinoti apie mūsų teikiamų paslaugų kokybę!

12 Comments on “Atsiliepimai

 1. Labas Karoli,
  Mudu su Marium, kartu ir visi mūsų vestuvėse dalyvavę svečiai, tariam nuoširdzią Tau padėka už profesionalų Tavo darbą, už visus išgirstus norus, esi tikras savo srities profesionalas!!! Profesionalas iš didžiosios raidės! Esi fantastiškas! Viso vakaro metu muzika buvo fantastiška, mano draugės visos galvojo, kad “persikopinai” mano visą klausomą grojaraštį. Iki šiol net neįsivaizduoju kaip tau tas pavyko!
  Karoli, tikrai šis darbas tau be galo tinka! Iš mūsų su Mariumi visam gyvenimui užtikrintos rekomendacijos, ir jei kada reikės kokių rekomendacijų mano tel. gali drasiai duoti!
  Tavo kontaktus tikrai paplatinsiu per savo visus įmanomus kontaktus!

  Didziulės tau sekmės!
  Ačių už tą muzikinę pasaką, kurią mums dovanojai!

 2. Hello Karoli,
  “We were looking for a good DJ for our wedding and we found Karolis, he has been able to give a very good ambiance to our celebration staying aware of our needs and requests. If you want a very colourful and dancing event, call Karolis!”

 3. Laba vakara,
  Karolis tikras savo srities profesionalas. Nors prieš šventę nenurodėm jokių pageidavimų, tačiau muzika buvo leidžiama labai laiku ir vietoje, ji tiko ir patiko tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus žmonems. Tikrai buvo labai smagus vakaras. Didelis didelis AČIŪ :).

 4. Super dj, labai gerai jaucia nuotaika, tiesiog neleidzia pailseti, nes vis norisi sokti sokti ir sokti. O ir kantrybe gera turi – islaukia iki paskutinio sokejo SUper super super, aciu uz smagia svente

 5. Sukurete nuostabia atmosfera, aciu uz nepamirstama vakara ir puikiai atlikta darba.
  Rekomenduoju.
  Inga 2013 07

 6. Viso kolektyvo vardu dekoju Karoliui uz profesionaliai suteiktas DJ ir apsvietimo paslaugas imones renginio metu. Jauki atmosfera, nuostabi muzika leido mums del nieko nesirupinti ir megautis savo svente. Jus pranokote visus lukescius. Organizuodami kita savo svente neabejotinai ir vel kreipsimes tik i “DJ servisas” !

  Dar karta didelis ACIU,

  “Charter Jets” kolektyvas

 7. Muzika, vestuviu metu, buvo pulsuojanti sveciu sokiu ritmu. Vakaras buvo puikiai papildytas muzika, kuri patiko ir jauniems, ir seniems. Aciu uz puikia muzika!

 8. Dar kartą noriu padėkoti Tau už linksmą muzika ir Tomui už tikrai gerą nuotaiką vestuvių metu ir juoką iki ašarų :)) Buvot labai šaunūs ir profesionalūs!

 9. Karolis geriausias DJ ever kokį tik esame matę vestuvėse. Grojaraštį sukūrė iš kelių užuominų ir atitaikė 100% mūsų ir mūsų svečių muzikinį skonį. Per žiauriai gerą muziką nesinorėjo trauktis iš šokių aikštelės, nors jau atrodo prisikaupė nuovargio. 🙂 Minim ir minėsim jus tik geru žodžiu. Ačiū!

 10. Ačiū Gintui, šventė ilgam įstriks atmintyje! Ir ačiū Karoliui už išpildytus muzikinius pageidavimus, be Jūsų nebutumėm šėlę iki 9 ryto

 11. Aciu uz nuostabiai praleista vakara Gintai!!! Ir aisku KaroliUi!! Sveciai sake, kad Jus buvot nepakartojami!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Warning: Undefined array key "rerror" in /home/inweb/domains/djservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 291
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.